Nižší gymnázium

Je všední školní den v sekundě a po odzvonění hodiny začíná výtvarka. Od své nové učitelky dostaneš své papírové desky na malby, které si můžeš po vysvědčení odnést domů. Úkol hodiny zní jasně, podepsat složky a na jejich druhou stranu si je dle libosti výtvarně ozdobit jak chceš.

S úkolem jsi srozuměn a jdeš na to kreativně. Při hodině tě učitelka pochválí, že maluješ tužkou školu. Jenomže druhou spojenou hodinu je celá škola pomocí fixů barevně obklíčena pankáči, hoří, a dokonce po ní házejí všechno možné. Jediné co školu ještě připomínalo ze základní kostry byl rozbitý nápis „Škola“, který visí celý šejdrem po jejím obsazení chuligány. Najednou učitelka uviděla v tobě uličníka a nebyla daleko…

Zvoní a nastává stěhovačka na češtinu. Profesor češtiny a zároveň tvůj tříďa tě bombarduje nekonečnou mluvnicí. A protože také slyšel o tvých častých vejlupcích pozve si tě k tabuli, aby si tě prozkoušel.

Začíná virtuální souboj: Tříďa – silná útočná síla (včetně psychovlny). Ty – obranná síla slabší (včetně opakování studia). Simulace boje… A či B …náhodně vyber písmeno ať víš jak zkoušení dopadlo.